30 listopad 2022

Witaj święty Mikołaju!

fot. nadesłane
W Dzierżoniowie w tym roku spotkanie z Mikołajem odbędzie się podczas miusicalowego spektaklu świątecznego w kinoteatrze Zbyszek, 5 grudnia. Ulubiony święty będzie też czekał na dzieci w Rynku, gdzie wspólnie z pomocnikami zapali świąteczne oświetlenie. Zapraszamy również na radosną paradę pomocników Mikołaja o godz. 18.00 – przemaszerują ulica Świdnicką z kina „Zbyszek” do Rynku.
REKLAMA
Kopyta w górę!" to spektakl musicalowy o mikołajkowo - świątecznej tematyce w wykonaniu Teatru Kultureska. Przedstawienie, dzięki świątecznej oprawie scenicznej, świątecznej autorskiej muzyce i świątecznej fabule przeniesie widzów w wyjątkowy świat magii. Zapraszamy 5 grudnia na 60 minut rodzinnej rozrywki, pełnej dobrego humoru, zachwycających postaci i wspólnej zabawy! Spektakl pokazuje dzieciom, że marzenia się spełniają, a każdy dzień można uczynić świętem.

Dzieci będą miały okazję aktywnie uczestniczyć w spektaklu - staną się uczestnikami rozgrywającej się akcji, dzięki interaktywnemu charakterowi widowiska. W spektaklu wśród postaci pojawi się także najbardziej magiczny bohater Świąt - Święty Mikołaj. Darmowe bilety na spektakl można odbierać w kasie DOK (ul. Świdnicka 23), w godzinach pracy kasy. 5 grudnia zagramy dwa spektakle – o godz. 17.00 i 18.30, a pomiędzy nimi – około godz. 18.00 z kinoteatru „Zbyszek” do Rynku przemaszeruje wesoła parada Pomocników św. Mikołaja. Przed ratuszem dzieci spotkają się z ulubionym świętym i razem z jego pomocnikami zapalą lamki na choince. Nie zabraknie tez słodkiego poczęstunku dla najmłodszych.

Przypominamy również, że do 20 grudnia działa mikołajkowa poczta – specjalna skrzynia na listy stoi przed urzędem miasta. Cała korespondencja trafi na koło podbiegunowe za pośrednictwem dzierżoniowskich urzędników.
PRZECZYTAJ JESZCZE
pogoda Dzierżoniów
-2.1°C
wschód słońca: 07:18
zachód słońca: 16:56
Koronawirus
dolnośląskie
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Dzierżonowie

kiedy
2023-02-12 19:00
miejsce
Restauracja Rabarbar, Bielawa, ul....
wstęp biletowany
kiedy
2023-02-15 19:30
miejsce
Dzierżoniowski Ośrodek Kultury,...
wstęp biletowany
kiedy
2023-02-18 17:00
miejsce
Dzierżoniowski Ośrodek Kultury,...
wstęp biletowany
kiedy
2023-02-19 18:00
miejsce
Barizola, Dzierżoniów, Przesmyk 9
wstęp biletowany