4 styczeń 2022

Niezwykły koncert symfoniczny w Dzierżoniowie

fot. nadesłane
Opera, operetka, musical, pop i rock – wszystko w wykonaniu 12 tenorów i zjawiskowej wokalistki Anny Surmy w prawie walentynkowym występie w dzierżoniowskim Kinoteatrze „Zbyszek”. Na show12 Tenorów i Ona zapraszamy 20 lutego.
REKLAMA
Ten koncert to przekrój światowej klasy artystów gwarantujący najwyższy poziom. Solistka światowych scen, laureatka międzynarodowych konkursów obdarzona jedynym w swoim rodzaju wokalem - Anna Surma – zaśpiewa w towarzystwie międzynarodowej grupy wokalnej, której koncerty charakteryzuje wirtuozeria połączona z humorem. 12 tenorów to wyszukane układy choreograficzne oraz oraz potęga wokalu solistów obdarzonych naturalnie pięknie brzmiącymi głosami.

Wszyscy członkowie grupy są laureatami międzynarodowych konkursów wokalnych, solistami oraz doskonale wyszkolonymi aktorami i tancerzami. W mistrzowski sposób łączą na scenie zarówno najsłynniejsze i najpiękniejsze fragmenty oper, jak i aranżacje utworów współczesnych, rockowych i popowych. Na scenie towarzyszy im Grand Royal Orchestra pod dyrekcją niezrównanego maestro - Alexandra Dragana.

Koncert poprowadzi showman, aktor i wokalista, Kamil „Franek” Franczak, były wokalista zespołu rockowego Zero Procent, znany publiczności z programów telewizyjnych, takich jak „Idol”, „Tak to leciało!” czy „The Voice Of Poland”. Prowadził też młodzieżowy program „Poziom 2.0”.

Bilety na koncert kosztują 120 zł normalny, 110 zł ulgowy. Można je nabyć w Dzierżoniowskim Ośrodku Kultury lub na www.dok.pl w zakładce KUP BILET
PRZECZYTAJ JESZCZE
Koronawirus
dolnośląskie
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Dzierżonowie

kiedy
2022-04-02 19:00
miejsce
Dzierżoniowski Ośrodek Kultury,...
wstęp biletowany
kiedy
2022-04-09 17:00
miejsce
Dzierżoniowski Ośrodek Kultury,...
wstęp biletowany