6 grudzień 2021

Gdzie spotkamy Mikołaja w Dzierżoniowie?

Fot: UM Dzierżoniów
Wszystkie dzieci na całym świecie czekają z niecierpliwością na Świętego Mikołaja, który co roku o tej samej porze obdarowuje najgrzeczniejszych wspaniałymi prezentami. W tym roku spotkanie z Mikołajem odbędzie się podczas Teatralnej Niedzieli w kinoteatrze Zbyszek, 5 grudnia. Ulubiony święty będzie też czekał na dzieci podczas Jarmarku Bożonarodzeniowego.
REKLAMA
Wszyscy, którzy mają zaproszenia na spektakl na pewno będą się świetnie bawić i jednocześnie uczyć, ponieważ program zawiera elementy dydaktyczne. Dzieci dowiedzą się więcej o Świętym Mikołaju, jak również o instrumentach i orkiestrze, nauczą się wspólnie piosenki i zimowego tańca. Na spektakl „Halo! Halo! Mikołaju” rozdano już kilkaset miejscówek. Z powodu ograniczeń związanych z pandemią nie ma możliwości, by na sali podczas spektaklu przebywała większa ilość osób.

Jednak dla wszystkich fanów Świętego  Mikołaja mamy dobrą wiadomość. Będzie można go spotkać podczas Jarmarku Bożonarodzeniowego w dzierżoniowskim Rynku w dniach 18-19 grudnia. To będzie świetna okazja, by zrobić sobie wspólną fotografię i szepnąć na ucho dwa słowa o wymarzonych prezentach.

Przypominamy również, że do 20 grudnia działa nasz mikołajkowa poczta – specjalna skrzynia na listy stoi przed urzędem miasta. Cała korespondencja trafi na koło podbiegunowe za pośrednictwem dzierżoniowskich urzędników.
PRZECZYTAJ JESZCZE
Koronawirus
dolnośląskie
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Dzierżonowie

kiedy
2022-04-02 19:00
miejsce
Dzierżoniowski Ośrodek Kultury,...
wstęp biletowany
kiedy
2022-04-09 17:00
miejsce
Dzierżoniowski Ośrodek Kultury,...
wstęp biletowany