23 kwiecień 2022

Wykorzystaj swoją pasję i promuj Dzierżoniów

Grafika: UM Dzierżoniów
Minione lata pokazały, jak wiele ciekawych, nietypowych, czasem przyprawiających o gęsią skórkę pasji mają mieszkańcy naszego miasta. Jak będzie w tym roku, dowiemy się już niebawem. Rusza nabór wniosków w projekcie „Dzierżoniów pełen pasji”.
REKLAMA
Mieszkańców mających nietypowe hobby, chcących rozwinąć swoje skrzydła i promować Dzierżoniów w Polsce i poza jej granicami, zapraszamy do składania wniosków i kontaktu z Biurem Komunikacji Społecznej i Promocji UM w Dzierżoniowie, tel. 74 645 04 01, promocja@um.dzierzoniow.pl.

Pod uwagę będzie brany wymiar promocyjny, wielkość wnioskowanego dofinansowania w stosunku do ogólnych kosztów projektu, liczba uczestników, pomysł oraz miejsce zamieszkania wnioskodawcy (może to być nie tylko miasto Dzierżoniów, ale cały powiat – warunkiem jest powiązanie wnioskodawcy z miastem, np. miejsce pracy lub nauki).

W ramach projektu dofinansowaliśmy w latach poprzednich m.in. ekstremalne wyprawy, maratony rowerowe, motocyklowe, pokazy sportowe, rekonstrukcje historyczną czy sesję zdjęciową modelek. Mieszkańcy Dzierżoniowa stawiali swoje stopy w miejscach, gdzie nie postawił ich jeszcze żaden człowiek, pobijali też rekordy. Jedni przeznaczali pieniądze na wyjazd na zawody, reprezentując miasto i Polskę, inni wspinali się na sześciotysięczniki lub eksplorowali jaskinie. Powstały też książki o mieście i galerie fotografii. Nabór wniosków w projekcie potrwa do wyczerpania puli środków.
PRZECZYTAJ JESZCZE
pogoda Dzierżoniów
19.3°C
wschód słońca: 05:00
zachód słońca: 20:39
Koronawirus
dolnośląskie
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Dzierżonowie

kiedy
2022-06-18 16:00
miejsce
Hala OSiR, Dzierżoniów, Strumykowa 1
wstęp biletowany
kiedy
2022-09-24 17:00
miejsce
Dzierżoniowski Ośrodek Kultury,...
wstęp biletowany
kiedy
2022-09-28 19:00
miejsce
Dzierżoniowski Ośrodek Kultury,...
wstęp biletowany
kiedy
2022-10-16 18:00
miejsce
Dzierżoniowski Ośrodek Kultury,...
wstęp biletowany