7 styczeń 2022

Razem zadbamy o czyste powietrze i poprawę stanu budynków

Fot: Pixabay.com
Dzierżoniów wraz z Centrum Technologii Energetycznych w Świdnicy i innymi dolnośląskimi samorządami przygotowuje program umożliwiający modernizację energetyczną prywatnych budynków w oparciu o pozyskane z UE środki.
REKLAMA
Aby tak się stało, w pierwszej kolejności potrzebne jest poznanie potrzeb mieszkańców. Ważna jest także wiedza o planowanych przez właścicieli domków i wspólnoty mieszkaniowe modernizacjach energetycznych (docieplenie, doszczelnienie, przestawienie na bardziej wydajne i tańsze w eksploatacji instalacje grzewcze, montaż kolektorów słonecznych, fotowoltaiki, czy pomp ciepła).

Zebranie tych informacji w skali całego miasta pozwoli na ujęcie tych potrzeb w programie i przygotowanie wspólnie z innymi samorządami jednego wniosku projektowego. Umożliwi to późniejsze dofinansowanie tego typu przedsięwzięć.

Ankieta dostępna jest na stronie internetowej dobrebudynki.pl – można ja wypełnić online i przesłać bezpośrednio ze strony.

Innym rozwiązaniem jest pobranie ankiety ze strony wypełnienie jej ręcznie i przesłanie do 15 lutego na adres: Urząd Miasta, Rynek 1, 58-200 Dzierżoniów. Można ją też dostarczyć osobiście do skrzynki podawczej w Biurze Obsługi Klienta. Ankietę można także wysłać w formie skanu lub zdjęcia na adres: powietrze@um.dzierzoniow.pl

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie dobrebudynki.pl, udzielane są one także pod numerem telefonu 74 645 08 43.
PRZECZYTAJ JESZCZE
Koronawirus
dolnośląskie
zobacz mapę / szczegóły
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Dzierżonowie

kiedy
2022-04-02 19:00
miejsce
Dzierżoniowski Ośrodek Kultury,...
wstęp biletowany
kiedy
2022-04-09 17:00
miejsce
Dzierżoniowski Ośrodek Kultury,...
wstęp biletowany